0430310003-11-V4-D
Molex
Product No:
0430310003-11-V4-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
Parameter Info
Mfr Molex
Color Violet
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG