0430310003-10-A0
Molex
Product No:
0430310003-10-A0
Description:
10" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Parameter Info
Mfr Molex
Color Orange
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG