0430310002-12-S0-D
Molex
Product No:
0430310002-12-S0-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2040S SLATE
Parameter Info
Mfr Molex
Color Slate
Length 12.0" (304.8mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG