0430310002-11-R2
Molex
Product No:
0430310002-11-R2
Description:
11" PRE-CRIMP A2016R RED
Parameter Info
Mfr Molex
Color Red
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG