0430310002-10-L4
Molex
Product No:
0430310002-10-L4
Description:
10" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Parameter Info
Mfr Molex
Color Blue
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG