0430310002-10-B2-D
Molex
Product No:
0430310002-10-B2-D
Description:
10" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Parameter Info
Mfr Molex
Color Black
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG