0430310002-10-B0
Molex
Product No:
0430310002-10-B0
Description:
10" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Parameter Info
Mfr Molex
Color Black
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG