0430310001-12-Y2-D
Molex
Product No:
0430310001-12-Y2-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW
Parameter Info
Mfr Molex
Color Yellow
Length 12.0" (304.8mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG