0430310001-12-V4-D
Molex
Product No:
0430310001-12-V4-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
Parameter Info
Mfr Molex
Color Violet
Length 12.0" (304.8mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG