0430310001-12-R4
Molex
Product No:
0430310001-12-R4
Description:
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Parameter Info
Mfr Molex
Color Red
Length 12.0" (304.8mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG