0430310001-12-L0
Molex
Product No:
0430310001-12-L0
Description:
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Parameter Info
Mfr Molex
Color Blue
Length 12.0" (304.8mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG