0430300040-10-A9-D
Molex
Product No:
0430300040-10-A9-D
Description:
10" PRE-CRIMP A1857/19 OR001 ORA
Parameter Info
Mfr Molex
Color Orange
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG