0430300040-03-Y9
Molex
Product No:
0430300040-03-Y9
Description:
3" PRE-CRIMP A1857/19 YL001 YELL
Parameter Info
Mfr Molex
Color Yellow
Length 3.00" (76.20mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG