0430300039-12-V9
Molex
Product No:
0430300039-12-V9
Description:
12" PRE-CRIMP A1857/19 VI001 VIO
Parameter Info
Mfr Molex
Color Violet
Length 12.0" (304.8mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG