0430300039-12-A9-D
Molex
Product No:
0430300039-12-A9-D
Description:
12" PRE-CRIMP A1857/19 OR001 ORA
Parameter Info
Mfr Molex
Color Orange
Length 12.0" (304.8mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG