0430300039-11-V9-D
Molex
Product No:
0430300039-11-V9-D
Description:
11" PRE-CRIMP A1857/19 VI001 VIO
Parameter Info
Mfr Molex
Color Violet
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG