0430300039-11-S9
Molex
Product No:
0430300039-11-S9
Description:
11" PRE-CRIMP A1857/19 SL001 SLA
Parameter Info
Mfr Molex
Color Slate
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG