0430300038-11-R9-D
Molex
Product No:
0430300038-11-R9-D
Description:
11" PRE-CRIMP A1857/19 RD001 RED
Parameter Info
Mfr Molex
Color Red
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG