0430300004-11-A1-D
Molex
Product No:
0430300004-11-A1-D
Description:
11" PRE-CRIMP 3047 ORANGE
Parameter Info
Mfr Molex
Color Orange
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 30 AWG