0430300004-10-Y6-D
Molex
Product No:
0430300004-10-Y6-D
Description:
10" PRE-CRIMP 1853 YELLOW
Parameter Info
Mfr Molex
Color Yellow
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG