0430300004-10-W1
Molex
Product No:
0430300004-10-W1
Description:
10" PRE-CRIMP 3047 WHITE
Parameter Info
Mfr Molex
Color White
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 30 AWG