0430300004-10-V8
Molex
Product No:
0430300004-10-V8
Description:
10" PRE-CRIMP 3048 VIOLET
Parameter Info
Mfr Molex
Color Violet
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG