0430300004-03-V8-D
Molex
Product No:
0430300004-03-V8-D
Manufacturer:
Molex
Description:
3" PRE-CRIMP 3048 VIOLET
Parameter Info
Mfr Molex
Color Violet
Length 3.00" (76.20mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG